2019 January 21 - دوشنبه 01 بهمن 1397

تهاجم لیدر رسانه ای اپوزیسیون خارج از کشور علیه جبهه پایداری، علامه مصباح و لنکرانی/ چرا غرب در انتخابات ریاست جمهوری جبهه پایداری و لنکرانی را رقیب اصلی خود می داند؟ + عکس
کد خبر: ٦٤٨٤ تاریخ انتشار: ١٦ ارديبهشت ١٣٩٢ - ١٣:٤٠
صفحه نخست » مطالب وسط
تهاجم لیدر رسانه ای اپوزیسیون خارج از کشور علیه جبهه پایداری، علامه مصباح و لنکرانی/ چرا غرب در انتخابات ریاست جمهوری جبهه پایداری و لنکرانی را رقیب اصلی خود می داند؟ + عکس

سایت فتنه گر و ضد انقلاب جرس، که روابطش با بیگانگان و سرویس های جاسوسی دشمن به صورتی شفاف...

صابرنیوز: از آن زمانی که روشنگری های دقیق علامه مصباح در رد نظرات غربزدگانی مانند سروش، خاری در چشم اصلاح طلبان بود، هجمه های شدید روزنامه های زنجیره ای اصلاحات، به این علامه والا مقام، آغاز شد. ایشان این هجمه ها را در یک از دیدارهایی که با مقام معظم رهبری داشتند به فحش درمانی تعبیر کردند که الحق تعبیر شایسته و به جایی بود!

این فحش درمانی البته هنوز هم ادامه دارد. کسانی که در دهه اخیر در عرصه سیاسی، در مصاف با علامه بصیر و مطهری زمان، ضربه فنی شدند، هم اکنون و با خروج کامل از دایره اسلام و انقلاب به عقده گشایی و ترور شخصیت حضرت علامه مصباح پرداختند. اقدامی که البته در رنگ و لعابی رقیق تر توسط سایت های حلقه انحرافی و رسانه های منتسب به شهردار تهران نیز روی داده است.

بساط انتخابات البته فضای مناسبی است برای تشخیص حق از باطل، البته به شرط بصیرت که بحمدالله علامه محبوب ما با مهر تأییدی که از امام خامنه ای دریافت کرده اند، به معنای واقعی این خصیصه را دارا می باشند.

سایت فتنه گر و ضد انقلاب جرس، که روابطش با بیگانگان و سرویس های جاسوسی دشمن به صورتی شفاف مشخص شده است، در مطلبی اهانت آمیز شدیداً به علامه مصباح و جبهه پایداری حمله ور شده است. درست است که حمله این حمله این سایت، به ظن گردانندگان این سایت ضدانقلاب و حامی فدایی سران قاتل فتنه، در حوزه فرهنگی-سیاسی گنجانده می شود، اما وحشیانه بودن آن را می توان با حمله کفتارها مقایسه کرد.

گروهی که ضربه های اساسی از بصیرت علامه مصباح در تبیین دقیق مرزهای اسلام در حوزه های فکری و فلسفی و سیاسی خورده اند، امروز در فحش نامه خود، علاوه بر تخطئه چهره های پاکدست جبهه پایداری و در رأس آن ها کاندیدای اصلح این جبهه، دکتر لنکرانی، به طرز عجیبی سعی بر تطهیر چهره هاشمی با طرح تقابل وی با علامه مصباح داشته اند.

متن این سایت به حدی وقیحانه و توهین آمیز است که نگارنده از شدت وقاحت آن متن و «سلیطه گری»(1) گردانندگان آن سایت، حتی کوچکترین اشاره ای به محتویات آن نمی تواند بکند.

اما چرایی لجن پراکنی علیه جبهه پایداری و نوک شمشیر روی این جبهه قرار دادن این سایت دلایل واضحی دارد که به آن ها می پردازیم:

1. اگر روشنگری های دقیق و زنگ خطرهای حضرت علامه مصباح در دوران اصلاحات نبود، به یقین کار اصلاح طلبان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی تا این حد مشکل نمی شد. در دوران استحاله فرهنگی و تهاجم فرهنگی غرب که این آقایان منحرف از اسلام و انقلاب، روی کار آمده بودند، شبهاتی که به اصل دین و ضروریات آن وارد می شد را علمای دین و در رأس آن ها علامه مصباح بودند که پاسخ می گفتند و با آراء شرک آمیز و التقاطی امثال سروش مبارزه می کردند. این روشنگری ها در عرصه کلامی و فرهنگی، به عرصه سیاسی هم کشیده شد و در سال 84، احمدی نژاد انقلابی آن روز (و نه منحرف امروز) با احیای گفتمان انقلاب اسلامی، طومار اصلاح طلبان را در هم پیچید. همین دلیل برای پیروان مکتب اومانیستی و لیبرالیستی ماکیاول در عرصه سیاست کافی بود تا چاک دهن باز کنند و به تمام حامیان ان گفتمان بتازند. چیزی که حتی بعد از «له» شدن زیر پای مردم در نهم دی 88 هم دست از آن برنداشته اند!

2. شکست گفتمانی این جریان وابسته به غرب (چه از منظر فکری و چه از منظر سیاسی و اقتصادی) هم اکنون در حال تکرار است. به طوری که بعد از فتنه 88، دیگر برای هیچ کدام از حامیان این جریان آبرویی نمانده است. البته ظاهرسازی ها و رنگ و لعاب کاری های این جریان ورشکسته، به مثابه آرایش کردن چهره یک فرد مرده است که به طور تصنعی بگویند زنده است و این هم گونه های سرخش! تقلاهای نامزدهای احتمالی این جریان هم، با اظهارات دشمن شاد کنشان مبنی بر آزاد کردن موسوی و کروبی خائن فاتل فتنه گر بی آبرو، یقینا در انتخابات با تودهنی محکم مردم روبرو خواهد شد. در رأس این جریان صهیونیستی-آمریکایی هم، فردی که خود آن مقاله موهن، از وی به رقیب اصلی علامه مصباح یاد می کند، این روزها دیگر مقبولیتی میان مردم ندارد. حالا هر چقدر هم بگوید من فتنه را پیشگویی کردم، مردم از یاد نخواهند برد که فرزندانش رقاصان مجلس گرم کن آن بساط شرارت آمیز بودند. علت دیگر ان هجمه بی ادبانه و وقیحانه به علامه مصباح نیز همین موارد است.

3. از آن رو که تضاد و تعارض گفتمان این جریان با گفتمان انقلاب اسلامی مشهود است، و از آنجایی که حق و باطل همیشه در جنگند، و همینطور از آنجا که طرف باطل کوچکترین پایبندی، به کوچکترین موازین حق را (حتی درصورت ظاهر سازی و نفاق) نمی پذیرد، طبیعی است که وهن و افترا و کذب و دشنام، در مقابل عقلانیت و معنویت و عدالت آن هم در سایه ولایت فقیه صف آرایی کند!

4. حضور پررنگ جبهه پایداری در انتخابات و ترس دشمن از برگشتن دوباره قطار انقلاب به ریل اصلی (که بعد از انحراف دولت موجب شادی آن ها شده بود) تا جایی است که نماینده ویژه اپوزیسیون، یعنی سایت جرس به مقابله با آن مأمور می شود. این امر نشانگر آن است که در آینده ای نه چندان دور تخریب ها و هجمه هایی از این دست را در سانه های بیگانه شاهد خواهیم بود. این امر مبارکی است که با وقوع آن، دهان برخی مدعیان که با استناد به یک مستند شبکه های بیگانه، خود را حق مطلق می پندارند، بسته شود. البته طبیعی است که دشمن از هر موضعی که در مسیر گفتمان انقلاب باشد، به شدت منزجر گردد و طبیعی است که سوابق حضور در دفاع مقدس را برای کاندیداها عامل منفی بداند و به تخریب آن بپردازد، اما باید دید در روزهای آینده چه کسی در نوک پیکان حملات رسانه ای دشمن بیشتر قرار می گیرد. کسی که معتقد به گفتمان اصیل انقلاب است یا کسی که از تکنوکراسی دفاع می کند؟

5. دشمنی اصلی این جریان با اصل ولایت فقیه است، همانطور که چماق به دستان این جریان در روز عاشورای 88 فریادش را می زدند. بنابراین هجمه به یاران صدیق ولی فقیه و از طرفی دیگر اجتماع حول یاران قدیمی اما فاصله گرفته با ولی فقیه امری طبیعی است.

در کنار همه این دلایل شاید به هزاران بیان و هزاران دلیل دیگر در مورد این دشمنی وحشیانه ضدانقلاب با علامه مصباح نیز برسیم. اما اصلی ترین موردی که باعث می شود قلم های پول گرفته از استکبار جرس به علامه عزیز ما بتازند، همان مورد پنجم است.

امیدواریم از این به بعد فقط شاهد هجمه های ضدانقلاب و انحراف به علامه مصباح باشیم و سایر دوستان اصولگرا را در این عرصه مشاهده نکنیم. همچنین امیدواریم با وجود این تیغ های از نیام بر آمده علیه علامه مصباح، دوستان اصولگرا به ضرورت وحدت حول اصلح واقف شوند و از افرادی که صدها مسائل کوچک و بزرگ گریبان آن ها را گرفته و ادعای اصولگرایی را فریاد می کنند و در بسیاری از موارد به ضرورت های اصولگرایی توجهی نمی کنند، دوری بگزینند. از خداوند متعال هم درخواست می کنیم ما حامیان گفتمانی علامه مصباح را در اجر این «فحش درمانی ها» که چون از سوی دشمنان خدا و اسلام و انقلاب است، مأجور خواهد بود، شریک بدارد!


(1)سلیطه: زن بدزبان (فرهنگ معین)

Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه