سایت خبری تحلیلی صابرنیوز
وزارت ارشاد در ایام جشنواره نشان خواهد داد که از چه کسی حساب می برد و برای کدام قوانین احترام قائل است!
مجازستان
شهید نواب صفوی و جمعیت فداییان اسلام
بیست و هفتم دی ماه مصادف با سالروز شهادت مبارزی است که مقام معظم رهبری سرمشق و الگوی آغازین مبارزات اسلامی خود را مرهون وی و پیروزی انقلاب اسلامی را مدیون شهامت‌ها و از جان‌گذشتگی‌ها و سرانجام شهادت وی می‌دانند.
قدرنشناسی و تهمت با طعم رسانه
جریان های رسانه ای اصلاحات با قلب کردن حقیقت های اجتماعی موجود همچنان به دنبال فریفتن افکار عمومی اند.
 جشنواره فجر با فرش قرمز و کاخ همخوانی ندارد و باید به اصل گفتمان برگردد
محمد خزاعی به عنوان سکاندار سینمایی کشور که در جشنواره فیلم کوتاه ثابت کرد برای اصلاح امور آمده و با اخباری هم که از فعالیت های ایشان بیرون آمده مشخص است که دغدغه وی امور معیشت هنرمندان بوده و هست که با شعار عدالت فرهنگی بسیار در رسانه ها خبر ساز شده است.باید کاری کند تا سینما برای انقلاب بماند. جشنواره فجر می تواند مهمترین آزمون سازمان سینمایی باشد تا امید از دست رفته را به جامعه برگرداند. البته در این مسیر مطمئنا فشارها و تخریب ها هم وجود دارد که می طلبد در این مسیر وزیر و مجلس خصوصا کمیسیون فرهنگی از این موضوع حمایت کنند.
داعش، محصول کار فرهنگی و زیربنایی غرب است/قصه های تاریخی قرآن، تنها یکی از گونه های فیلمسازی است
آگاهی و درک اشتباه، اغلبِ مدیران و مسئولان در دهه های مختلف می پنداشتند "فیلم قرآنی" فقط شامل آثار تاریخی و قصص قرآن است؛ در حالی که چنین نیست و قصه های تاریخی قرآن، تنها یکی از گونه های فیلمسازی است.
وصیت محمدرضا حسینی بای اعلام شد
محمدرضا حسینی بای گزارشگر صداوسیما با توجه به درگذشت نزدیکان خود و بیماری نامنحوش کرونا برای اولین بار در شبکه افق وصیت کرد.
فرزند صبح بعد از 11 سال؛ با وجود برخی تغییرات اما دچار همان درونمایه سخیف و توهین‌آمیز است
فیلم با وجود برخی تغییرات اما دچار همان درونمایه سخیف و توهین‌آمیز است. طوری که موقع اکران در مراسم آغازین جشنواره عمار، بسیاری از تماشاگران، از اواسط نمایش، سالن را ترک کردند .
شارژ سلبریتی‌ها برای القای مذاکره با آمریکا
براتی در شبکه افق مدعی شد:
مسعود براتی معتقد است که وزارت امور خارجه دولت روحانی برخی از هنرمندان و سلبریتی ها را برای تحقق این شعار که «هر توافقی بهتر از عدم توافق است» شارژ کرده بودند.
فیلم‌اولی‌های یک دهه اخیر جشنواره فجر، خروجی کدام دانشگاه‌ها هستند؟
در بررسی سوابق تحصیلی حدود 134 کارگردان و فیلمساز فیلم‌اولی در 10 دوره آخر جشنواره فیلم فجر، ابتدا سعی کردیم بفهمیم فیلم‌اولی‌های جشنواره عمدتا تربیت‌یافته و خروجی کدام دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، فارغ از رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی‌شان هستند.
پس از بی تفاوتیِ سازمان سینمایی به مطالبات مستندسازانِ کشور :

کمپین مطالبه گری اهالی مستند ایجاد شد
اصحاب سینما معتقدند با توجه به مشکلاتی که سینمای ایران در چند دهه اخیر و به خصوص هشت سال گذشته با آن مواجه بوده و ریزش مخاطب داشته، طبیعی است که باید برای نجات این سینما از ورطۀ سقوط طرحی نو و فوری اندیشید و اجرا کرد.
آخرین اخبار
Selected News
آخر الاخبار
اوقات شرعی
آمار بازدیدکنندگان
آنلاین: 27
امروز: 12361
دیروز: 16301
این ماه: 596981
مجموع: 983852صفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه