2018 May 23 - چهار شنبه 02 خرداد 1397

دنیا دار مکافات است
کد خبر: ٩٠٢٨٠ تاریخ انتشار: ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٥ - ١٠:٤٩
ورزشی » مطلب ویژه
حرمت استاد، شاگردی شکسته شد
دنیا دار مکافات است

دیروز حرمتی در ورزشگاه شکست که امید داریم دیگر شاهد آن نباشیم آن هم حرمت استاد و شاگردی بود...

گروه ورزشی صابرنیوز؛ سید مهدی رحمتی را همه می شناسیم دروزابان آماده ای این روزها، که در بسیاری از مقاطع به کمک تیم استقلال آماده و نبودش در تیم ملی کاملاً حس می شود .
 

رحمتی در سال های ۲۰۱۰ بهترین دروازه‌بان آسیا  و در سال ۲۰۱۳ دومین دروازه‌بان برتر آسیا شد او 77 بازی ملی در کارنامه اش دیده می شود به اعتراف کارشناسان یکی از بهترین گلرهای تاریخ فوتبال این مرز و بوم است.
 

رحمتی با آن کارنامه فنی درخشان و همچنین حسن خلق و شرکت در کارهای خیرحواهانه و ارزشی، دیروز در ابتدای بازی استقلال و تراکتور سازی عملی انجام داد که از وی که با آن همه سبقه  خوب در اذهان عمومی سراغ داریم،  بعید بود و آن هم درگیری با امیر قلعه نوعی  که روزگاری در تیم ملی و باشگاه استقلال سرمربی وی بوده است و این درگیری سبب ایجاد آشوب در سکو های ورزشگاه شد.
 
در این تیم رحمتی مجیدی و نکونام حضور دارند که سرمربی تیم قلعه نوعی بوده است

همه می دانند که ناصر حجازی فقید تا زمانی که در قید حیات بود با امیر قلعه نوعی رابطه خوبی نداشت و همچنین مجیدی ، رحمتی و نکونام  که در سکوها بسیار طرفدار دارند با سرمربی این روزهای تراکتور سازی مشکل دارند و حتی در برهه ایی مشکلات علنی و حتی به شکایت هم کشیده شده است.

دیروز حرمتی در ورزشگاه شکست که امید داریم دیگر شاهد آن نباشیم آن هم حرمت استاد و شاگردی بود اما باید به سید مهدی رحمتی مطلبی را یاد اوریم کنیم که اگر در در گیری دیروز حق هم با او بود جرو بحث با مربی سابق که حکم استادی را دارد عملی ناشایست بوده است و این دنیا دار مکافات است اگر دیروزمقابل هزاران  تماشاگر و دوربین های رسانه به مربی سابق بی احترامی شد ، این ژایان کار نخواهد بود.
 
انشاء الله سید مهدی رحمتی سالیان طولانی دروازبان تیم استقلال باشد واگر روزی فوتبال را کنار گذاشت و به جلگه مربیان پیوست  و در تیمی سرمربی شد باید منتظر اتفاقی که دیروز در ورزشگاه رخ داد از سوی شاگردانش باشد . زیرا ما در آینده بذری را برداشت می کنیم که امرروز کاشته ایم . شاید چنین اتفاقی که برای امیر خانه قلعه نوعی افتاد برای او هم دار مکافات بوده و بایدالگویی شود برای دیگران  که حرمت ها را حفظ کنند.
 
 
همانطور که سید مهدی رحمتی با بازی های زیبا ، کی روش سرمربی تیم ملی را به علت عدم دعوت از وی به چالش کشیده ، اگر باک سی هم مشکل دارد باید در زمین فوتبال حرفش را بزند نه با درست کردن حاشیه و...، همانطور که قلعه نوعی دیروز حرفش و اعتراضش را به رحمتی و مجیدی(مجیدی بعد از مدت ها از نردیک شاهد بازی بود)  و... در زمین نشان داد.

سید مهدی رحمتی را همه دوست دارند و این مطلب  را نیز به خاطر علاقه  به ایشان نوشته شده و امید است این دروازبان خوش سابقه کشور بیشتر مراقبت داشته باشد چون او تنها برای خودش نیست او الگوی هزاران جوان است که عملکرد او را الگو برداری می کنند .

 
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه