2018 December 13 - پنج شنبه 22 آذر 1397

رئیس دولت اصلاحات در سفر به واتیکان چه محصول فرهنگی را به پاپ ژانپل دوم هدیه داد/ روزنامه آفتاب یزد می داند سریال یوسف در چند کشور نمایش داده شده است/محبوبیت دلی است نه دستوری
کد خبر: ٨٦٥٨٥ تاریخ انتشار: ٢٦ فروردين ١٣٩٥ - ١٣:٣٤
فرهنگی و اجتماعی » مطلب ویژه
حمله اپوزیسیون به گفتمان سلحشور
رئیس دولت اصلاحات در سفر به واتیکان چه محصول فرهنگی را به پاپ ژانپل دوم هدیه داد/ روزنامه آفتاب یزد می داند سریال یوسف در چند کشور نمایش داده شده است/محبوبیت دلی است نه دستوری

سریال مردان آنجلس که فرج الله سلحشور را ساخته بود به‌عنوان...

گروه فرهنگی صابرنیوز؛ روزنامه آفتاب یزد که روز گذشته یادداشتی تحت عنوان محبوبیت دستوری را منتشر نمود که در جامعه با واکنش های مختلفی روبرو شد .
 
 

اما بحثی که در اینجا مطرح است نوع نگاه نویسنده  به گغتمان فرج الله سلحشور است سلحشور همیشه به تکلیفش عمل کردو کاری نداشت که کسی خوشحال می شود یا ناراحت ، برای او رضای خدا مهمترین مسئله بود. اما نگارنده یادداشت در آفتاب یزد فلسفه ذهنی اش هالیودی و آمال و آرزوهای برخی فیلمسازان می باشد. چون چند تفاوت بین سینمای اسلامیو هالیودی قائل بود که اولین آن مطرح شدن و محبوبیت بود .او گمی کفت در سینمای هالیود معروف شدن و محبوب شدن نزد خلق مهم است اما در سینمای قرآنی ، رضایت خدا مهم تر است

نگارنده یادداشت که به صورت خیلی واضح و مشخص برای تخریب گفتمان مرحوم سلحشور شمیشر را ، از رو بسته و انتقادهایی را مطرح می کند که مطمئنا ار یکبار دیگر متنش را بخواند به آن  بارها می خندد و از خلق چنین یادداشت سخیفی خجالت خواهد کشید.
 
با درگذشت سلحشور کشورهای دیگر متأثر شدند اما افراد اندکی با گرایشات سیاسی خاص مطلبی را نشر می دهند که موجب ناراحتی یک جامعه می شوندو انگار که سلحشور  هنرمند این مملکت نبوده است.

محبوبیت هیچ وقت دستوری نیست محوبیت دلی است به دل  و قلب انسان نمی توان دستور داد که شخصی را دوست داشته باش و از شخص دیگر بیزار باش ، خیلی از ورزشکار ها و هنرمندان سعی کرده اند که محبوب باشند اما نتوانسته اند در دل مردم جایی داشته باشند. مردم ایران ، مردمی باهوش و هوشیار هستند و می دانند کسی که از جنس خودشان است و در بین خودشان زندگی می کند چگونه با او ارتباط برقرار کنند وقتی در اقسا نقاط کشور برای سلحشور مراسم گرفته می شود و این مراسم را خود مردم برگزار می کنند نتیجه اش غیر از این است که او در دلهای مردم نفوذ کرده است .
 

 ای کاش روزنامه آفتاب یزد قبل از نوشتن آن یادداشت جستچویی در خصوص پخس سریال یوسف  پیامبر در کشور مختلف می کرد سریال یوسف ،به نوعی سفیر فرهنگی ایران در جهان است و در کشور های اروپایی ، آمریکایی و آسیایی و در چند کشور بارها این سریال پخش شده لطفا لینک های زیر جهت اطلاع را کلیک فرمائید
 
 
 
و همانطور که فوتبال ایران را در جهان با علی دایی می شناسند ، در بخش سینما و تلویزیون کشور ما را (چه آقایان اپوزیسیون بخواهند و چه نخواهند) با فرج الله سلحشور می شناسند .
 

روزنامه آفتاب یزد که فقط در فکر تخریب سلحشور بوده و به آرشیو رجوع نکرده باید به ایشان و همغکرانش اشاره و یادآوریم کنیم که رئیس دولت  اصلاحات در اسفند ۱۳۷۷، دیداری با پاپ ژانپل دوم داشت و در آن دیدار، به رسم سوغات، یک جلد دیوان حافظ، یک قالیچه ایرانی و مجموعه کامل سریال مردان آنجلس (داستان اصحاب کهف) که فرج الله سلحشور را ساخته بود به‌عنوان هدیه، اهدا کرد.
 
 مهمانان خارجی در دفتر سلحشور
 
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه