پول غارت شده مردم ایران صرف بی‌بندوباری این دختر می‌شود/ علاقه ویژه نوه اعلی حضرت به برهنگی + تصاویر
کد خبر: ١٦٣٣٧٩ تاریخ انتشار: ٠٢ شهریور ١٤٠٠ - ١٠:١٤
صفحه نخست » مطالب وسط
پول غارت شده مردم ایران صرف بی‌بندوباری این دختر می‌شود/ علاقه ویژه نوه اعلی حضرت به برهنگی + تصاویر

تصاویر منتشر شده از دختر ولیعهد سابق ایران نشان می دهد که او زمان زیادی را صرف تفریح و خوشگذرانی می‌کند که البته این عادتی است که از پدر بزرگش به ارث رسیده است.

 
 
تصاویر صفحه اینستاگرام دختری که پدرش زمانی ولیعهد ایران بود و پس از ۴ دهه فرار از ایران همچنان ادعای حکومت بر ایران دارد، تصاویری است در نهایت بی و بندوباری و برهنگی که نه تنها با دین بلکه با فرهنگ ایرانی هم هیچ تناسبی ندارد. تصاویری که به جای ترویج آزادی، ترویج بی حیایی و فحشا است.
 
این تصاویر علاوه بر بی بندوباری، نشان می‌دهد که دختر ولیعهد سابق ایران زمان زیادی را صرف تفریح و خوشگذرانی می‌کند که البته این عادتی است که از پدر بزرگ و مادربزرگش به ارث رسیده است.
 
حال برای مردم این سوال پیش می‌آید که هزینه این تفریحات و خوشگذرانی‌ها و زندگی لاکچری در کشوری دیگر چگونه تامین می‌شود؟
 
آیا این پول حاصل زحمت و دسترنج خاندان پهلوی است، یا همان سرمایه هنگفتی است که به وقت فرار از مردم ایران غارت شد؟ قطعا بهترین کسانی که می‌توانند به این سوالات پاسخ دهند خود شهبانو و فرزندش رضا پهلوی است؛ چرا که اعلی حضرت فقط دو سال بعد از فرار از ایران و غارت هنگفت اموال کشور زنده ماند و از این ثروت حرام استفاده کرد.
 
کسانی که خود را دلسوز مردم ایران نشان می‌دهند و هر از چندگاهی با مردم ایران ابراز همدردی می‌کنند، باید پاسخ دهند که پس از حدود نیم قرن از پایان سلطنت پهلوی هزینه این زندگی لاکچری از کجا تامین می‌شود؟
 
پیش از این، جهان نیوز با استفاده از اسناد معتبر و خاطرات نقل شده از خود خاندان پهلوی و نزدیکان شاه بیش از ۲۵ گزارش درباره انواع فساد، به ویژه فساد اخلاقی در این خاندان منتشر کرده بود. برخی فعالان سیاسی به اشتباه با انتقاد از پرداختن به این نوع گزارش‌ها، عنوان می‌کنند که پس از گذشت بیش از چهل سال از پایان حکومت پهلوی، انتشار چنین گزارش‌هایی برای جامعه مفید نیست و بهتر است درباره مسائل روز صحبت کرد!
 
از طرفی در چند سال گذشته رسانه‌های معاند غربی و برخی از افراد وابسته به خاندان پهلوی، تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با استفاده از تحریفات گسترده چهره‌ای غیر واقعی و تطهیر شده از دوران حکومت پهلوی نشان دهند و همواره این خاندان را دلسوز مردم ایران نشان دهند.
 
اما این گزارش قصد دارد به موضوعی بپردازد که مربوط به چهل سال نیست بلکه مربوط به همین سال‌ها و رزو‌ها است.
 
در ادامه عکس‌هایی از دختر رضا پهلوی و نوه شاه مخلوع ایران خواهید دید که تائید دیگری بر گزارشات منتشر شده و نشان از فساد، فحشا و انحطاط اخلاقی آن همچون سایر اعضای خاندان پهلوی دارد.
 
پیش از این به واسطه انتشار این تصاویر از مخاطبان عزیز پوزش خواسته، اما برای شناخت هرچه بیشتر عمق فساد در این خاندان انتشار آن اجتناب ناپذیر است.
 
 
 
در بین پست‌هایی که توسط «نور پهلوی» در فضای مجازی منتشر شده، علاوه بر پست‌های عدیده روابط آزادانه و دور از حیا، پست‌های سیاسی در حمایت از برخی پروژه‌های سیاسی در ایران دیده می‌شود. به عنوان نمونه حمایت از اغتشاشگران و یا پروژه ناکام کشف حجاب دختران انقلاب نمونه‌ای از پست‌های منتشر شده توسط اوست.
 
البته تصاویر منتشر شده از این دختر مثلا ولیعهد، مشخص می‌کند که مشکل این افراد فقط با روسری و حجاب نیست بلکه موضوع ترویج فساد و فحشا است. در زمان حکومت پهلوی هم به ظاهر به زنان آزادی داده شد، اما آزادی از دیدگاه آنان، همان طور که خاطرات نزدیکان آن‌ها می‌گوید فقط به معنای رهاشدن از قیدوبند‌های مذهبی و ترویج ولنگاری بود. اتفاقا چند وقت پیش هم فرح پهلوی، همسر فاسد اعلی حضرت برای دلسوزی از زنان ایران پیامی صادر کرده بود!
 
 
 
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه