2019 January 20 - يکشنبه 30 دي 1397

امروز جنگ احزاب مدرن را علیه این انقلاب شاهد هستیم
کد خبر: ١٥٥٩٧٧ تاریخ انتشار: ٢٦ بهمن ١٣٩٦ - ١٦:٣٣
فرهنگی و اجتماعی » مطلب ویژه
امروز جنگ احزاب مدرن را علیه این انقلاب شاهد هستیم

رئیس سازمان بسیج مستضعیفن گفت: تمام جبهه استکبار از صهیونیسم های خبیث و منافقین کور دل تا قدرت های شیطانی عالم؛ تمام قد در برابر ما فتنه انگیزی می کنند چرا که این مردم در پی مکتب اسلام و قرآن هستند.

 به گزارش صابرنیوز ، اجتماع بزرگ هزاران نفر از رزمندگان شهرستان بابل با سخنرانی سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مصلی این شهر برگزار شد.
 
سردار غیب پرور با گرامیداشت یاد و خاظره عالم بزرگ بابل آیت الله روحانی گفت: انقلاب اسلامی هدیه ای از جانب خدای متعال بود که به دستان دانشمند حکیم، امام عزیز(ره) عینیت یافت.
 
وی با اشاره به فرموده امام خمینی که مردمان ما را بهتر از مردمان اهل رسول خدا دانست، تأکید کرد: اگر مردم و ایمان و بصیرت آن ها نبود، پیروزی انقلاب میسر نمی شد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی برای جوامع بشری داشته است که هدایت مردم به توحید و رها شدن از قید و بندهای دنیوی از جمله این ها می باشد.
 
وی همچنین برخی دستاوردهای انقلاب را یادآور شد و اظهار داشت: استقلال، خود اتکایی و روی پای خود ایستادن، از جمله دستاوردهایی است که به حمدالله بعد از چهل سال می توانیم در دنیا با افتخار سر خود را بالا بگیریم.
 
سردار غیب پرور به وجود 1700 شهید در شهرستان بابل اشاره نموده و عنوان کرد: برای این انقلاب نورانی مردم خوب کشورمان هزینه های زیادی داده اند. به هرجایی که انقلاب نیاز داشته است، مردم ایستادگی نموده اند.
 
وی ادامه داد: هرجا صحنه فداکاری بود، مردم درنگ نکرده و با ایثار و فداکاری و جانفشانی حاضر شده اند.
 
جانشین فرماند کل سپاه در امور بسیج اظهار داشت: در جای جای انقلاب هرجا که لازم بوده است تا ایثاری اتفاق بی افتد، هیچ یک از آحاد امت برای حضور شک نداشت که 8 سال دفاع مقدس و 8 سال جنگ و آلام و رنج و مشقت از جمله این ایثارهاست.
 
وی مجاهدت های رزمندگان لشکر 25 کربلا را یادآور شد و گفت: هرجا صحنه سختی در دفاع مقدس بود، لشکر 25 کربلا حاضر بوده و از جمله رزمندگان پیشتاز و علمداران جنگ بوده اند.
 
سردار غیب پرور با اشاره به غیرت دینی مردم در انقلاب اسلامی یادآور شد: عرصه دفاع از حرم آل الله در هزاران کیلومتر آن سوی مرزهای کشورمان بار دیگر ثابت کرد که جوانان مسلمان این مرز و بوم همچون نسل های اول انقلاب با شجاعت پای کار هستند.
 
وی در ادامه سخنان خود به تلاش های بی وقفه دشمنان اشاره نموده و تأکید کرد: در دوران جنگ تحمیلی با جبهه سخت دشمن مواجه بودیم اما امروز جنگ احزاب مدرن را علیه این انقلاب شاهد هستیم.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعیفن گفت: تمام جبهه استکبار از صهیونیسم های خبیث و منافقین کور دل تا قدرت های شیطانی عالم؛ تمام قد در برابر ما فتنه انگیزی می کنند چرا که این مردم در پی مکتب اسلام و قرآن هستند.
 
وی در همین خصوص افزود: فریفتن مشی دشمن است که همواره تلاش می کند با جیفه‌ی ناچیز دنیا ما را بفریبند و تطمیع کنند.
 
جانشین فرماند کل سپاه در امور بسیج نفوذ در صفوف انقلابیون را از جمله اقدامات دشمن خواند و تأکید کرد: حتما بایستی از نفوذ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و امنیتی مراقبت کنیم چرا که دشمنان به کمترین چیزی که راضی هستند، اضمحلال انقلاب اسلامی است.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به رزمندگان دفاع مدس گفت: شما مدال مجاهدت را بر گردن دارید که باید از خداوند پایمردی در این راه را طلب کنید که کاری سخت و دشوار است.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در عهد رسول خدا و امیرالمومنین(ع) رزمندگانی بودند که نتوانستند در این راه ثابت قدم بمانند.
 
سردار غیب پرور دنیا طلبی را راه نفوذ دشمن دانست و تأکید کرد: حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی کار سختی است و در این راه به فرموده مقام معظم رهبری جهاد کبیر لازم است، یعنی نهراسیدن در برابر دشمن قداری که از هیچ چیز برای مقابله با این انقلاب فروگذار نمی کند.
 
وی البته بخشی از قصور را متوجه مدیران دانسته و اظهار داشت: کشور ما با این سرزمین پهناور دارای سرمایه های زیادی می باشد که بالاترین آن وجود جوانان باهوش و تحصیل کرده است که باید مسئولان به خود آمده و از این ظرفیت استفاده کنند.
 
جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج همچنین تنبلی کردن را از دیگر آفت ها خوانده و گفت: کشور عزیز ما استطاعت این را دارد که برای تمام جوانان شغل ایجاد کرده و برای همه مردم رفاه ایجاد کند، به شرط آنکه مسئولان به درستی از ظرفیت ها استفاده کنند.
 
وی خطاب به رزمندگان دفاع مقدس تأکید کرد: باید مراقب بوده و نگذاریم ما را سرگرم دنیا کنند و همواره باید آن خاکریزهای بدون ادعا را که در سخت ترین شرایط در برابر دشمن مقاومت کردیم را به یاد بیاوریم.
 
سردار غیب پرور در پایان گفت: پای ولایت ایستاده ایم تا ریشه های دشمن را بخشکانیم تا در نهایت این انقلاب نورانی به دستان با کفایت رهبری عزیز، به دستان مبارک حضرت ولی عصر(عج) برسد.
 
منبع: خبرگزاری بسیج
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه