به گزارش پایگاه 598، علی قنبرلو عکاس خبری در یادداشتی خواطره‌ای از سفر رئیس جمهور به مناطق زلزله زده کرمانشاه را نوشت:

رياست محترم جمهور بايد خدمتتان عرض كنم كه عكسي كه از حضرت‌عالی در بيمارستان بر در و ديوار شهر سر پل ذهاب زده‌شده کاملاً عجولانه انتخاب و چاپ گشته چون تا شعاع صد و هشتاد كيلومتري از مركز شهر سرپل ذهاب به اطراف همه از بیمارستان‌های صحرايي استفاده می‌شود، ولي عكسي كه چاپ‌شده مربوط به رفتن شما به يكي از بیمارستان‌های تهران و شايد هم خود كرمانشاه هست. دكتر روحاني، من نسبت به شخص شما ارادت دارم و اگر گاهي تند نوشتم از شما عذرخواهم ولي خدا وكيلي قدرت تشخيص مردم بالا رفته و روحيه جهادي و كار واقعي باروحیه اشرافی گري و دوري از خود را به‌واقع تشخيص می‌دهند.

 دكتر روحاني در سفر به كرمانشاه من هم در همان هتلي كه رياست جمهوري زحمت‌کشیده بود و هماهنگ كرده بود اسكان داشتم صبح روز بعد كه براي رفتن به منطقه آماده می‌شدم دوستم من را دعوت كرد صبحانه را بخوريم و بعد برویم وقتي وارد سالن شدم تعداد زياد انواع نوشيدني و كيك و لبنيات من را شوكه كرد و بدون اينكه چيزي بخورم به سمت مدير رستوران رفتم تا از ايشان سؤال كنم كه هميشه اين شكلي هست يا براي همراهان رئیس‌جمهور زحمت‌کشیده‌اند، وقتي رسيدم پشت ميز ايشان در حال صحبت با آشپزخانه بود و سفارش غذاي ظهر را می‌دادند وقتي گفت براي اتاق ...همسر آقاي... ميگوي سرخ‌کرده با سس... سالن دور سرم چرخيد...

 يعني كسي كه سفارش غذاي همسرش در يك استان بحران‌زده ميگوي سرخ‌کرده باشد چه انتظاري براي حل بدبختي مردم بايد داشت، نمی‌خواستم این‌ها را بنويسم و فقط تذكر عكس بنر مدنظر بود ولي دردي بود از درون‌دل كه ديدم نوشتم و منتشر می‌کنم باشد كه يك نفر هدايت شود.