2018 December 15 - شنبه 24 آذر 1397

تیم استقلال به لحاظ جسمی در بهترین شرایطش نبود/ تعطیلات لیگ در فرم بازی استقلال تأثیر گذاشته بود
کد خبر: ١٤١٨٣٧ تاریخ انتشار: ٠٣ خرداد ١٣٩٦ - ١٠:٠٨
ورزشی » مطلب ویژه
هومن افاضلی در گفتگو با صابرنیوز؛
تیم استقلال به لحاظ جسمی در بهترین شرایطش نبود/ تعطیلات لیگ در فرم بازی استقلال تأثیر گذاشته بود

این بازی ها، بازی های آخر فصل است و بازیکنانی که در آسیا بازی میکنند با توجه به شرایط زندگیشان و نوع تمریناتی که پشت سر می گذارند بازیکنانی نیستند که...

 
گروه ورزش صابرنیوز: هومن افاضلی از کارشناسان و مربیان تموزه فوتبال پیرامون بازی استقلال تهران و العین به خبرنگار صابرنیوز گفت: در وهله اول من فکر می کنم که به لحاظ جسمی تیم استقلال در بهترین شرایطش نبود و می توانم بگویم که هر چند العین هم از لحاظ جسمانی شرایط خوبی نداشت ولی شرایطش از استقلال بهتر بود این یک نکته بسیار مهم بود. دومین مسئله این است که من فکر می کنم استقلال به دلیل تعطیلات مسابقات لیگ یک مقداری از فرم بازی هم خارج بود. فاصله زمانی بین دو بازی آخر استقلال کمی طولانی بود. بازی استقلال و العین بازی بسیار نزدیکی بود و شاید بتوان گفت که از تیمی که به عنوان تیم مهمان می آید ما انتظار نداشتیم که اینقدر خوب بتواند خودش را با شرایط بازی تطبیق بدهد و در لحظاتی از بازی که قابل توجه هم بود بازی را دراختیار داشته باشد.
 
سرمربی تیم امید ایران در خصوصیت کیفیت سطح بازی گفت: یادمان باشد این بازی ها، بازی های آخر فصل است و بازیکنانی که در آسیا بازی میکنند با توجه به شرایط زندگیشان و نوع تمریناتی که پشت سر می گذارند بازیکنانی نیستند که بتوانند مانند تیم های اروپایی تا آخر فصل در بهترین کیفیت بازی ارائه کنند این نکات را باید یادمان باشد. به هرحال بچه ها بسیار فرسوده و خسته اند این ها بخشی از فوتبال و طبیعی هم است.
 
دستیار علی دایی در ادامه درباره استراتژی استقلال برای بازی برگشت عنوان کرد: استقلال بازی اول را یک بر صفر برده است این یک امتیاز بزرگ است و گل هم نخورده بنابراین می تواند بازی بسته ای را انجام دهد و مترصد این باشد که بتواند در ضد حمله گل دیگری هم به حریف بزند و استقلال پتانسیل این کار را هم دارد. این یکی از راه های رایج این سبک از مسابقات است. روش دیگری که یک مقدار ریسک دارد این است که استقلال به زمین حریف برود و از ابتدای بازی را تهاجمی شروع کند که بتواند یک گل بزند که اگر این اتفاق بیفتد تقریبا صعود استقلال قطعی می شود.
 

 
وی در پایان در رابطه با اخراج فرشید اسماعیلی گفت: چیزی ما در تلویزیون دیدیم  فرشید اسماعیلی هیچ خطایی انجام نداد برخی می گویند احتمالا از پایش روی آشیل پای بازیکن حریف استفاده کرده است ولی ما در صحنه ای که دیدیم این معلوم نبود آن چیزی که ما دیدم از بالا بود و فرشید اسماعیلی هیچ کاری انجام نداده و احتمالا به نظر می آید که اگر چیزی که می گویند درست نباشد درواقع داور اشتباه بزرگی مرتکب شده است.
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه