2018 December 13 - پنج شنبه 22 آذر 1397

پخش تیزر آباجان از شبکه های ماهواره ای
کد خبر: ١٣٧٦٧٨ تاریخ انتشار: ١٧ فروردين ١٣٩٦ - ١٤:٤٥
فرهنگی و اجتماعی » مطلب ویژه
بعد از پخش چندین نوبت تیزر فیلم آباجان از رسانه ملی
پخش تیزر آباجان از شبکه های ماهواره ای

مسئولین صدا وسیما نیز باید کمی حرفه ای تر در خصوص اینگونه فیلم ها و افراد عمل کنند ، زیرا که به نظر نگارنده تهیه کننده کمی تأمل کرده تا تیزرهای داخلی تمام و بعد از آن فیلمش رادر شبکه ماهواره ای عرضه کند .

 
گروه فرهنگی صابرنیوز: فیلم آباجان به تهیه کنندگی و کارگردانی هاتف علیمردانی جزء اکران های نوروزی انتخاب و قبل از عید تاکنون در سینماهای کشور در حال اکران است.ااما علی رغم تبلیغات فراوان فروش خوبی نداشته است.

عنایت مسئولین صدا و سیما در خصوص پخش تیزر تبلیغاتی فیلم موجب گلایه برخی از فعالان فرهنگی به دو جهت شده :
 

دومبن دلیل حضور فاطمه معتمد آریاد ر فیلم و نشان دادن آن در تیزر ها بود که بازیگری که مسائل فرهنگی اسلامی را کاملاً رعایت نمی کند و در کشور خارجی با پوشش های هنجار شکن حضور پیدا می کند .
چگونه مدیران رسانه ملی اجازه دادند که تصویر معتمد آریا چندین بار پخش شود.

این فیلم که بیش از 200 نوبت در رسانه ملی تیزر تبلیغاتی داشته متأسفانه خبر می رسد که تیزر تبلیغاتی این فیلم در شبکه های ماهواره ای چند روزی که در حال پخش است تا به نوعی شکست گیشه را تا حدی با روش غیر قابل قبول تبلیغاتی ماهواره ای پوشش دهند.

وقتی که فیلمی که مورد اعتراض خانواده معزز و محترم شهداست و همچنین بازیگر آن نگاهش به مسائل فرهنگی کاملاً غربی است اولاً چگونه اجازه اکران گرفته و در ثانی چرا  مدیران بازرگانی صداو سیما اینقدر به این فیلم عنایت داشته و از این فیلم در قالب پخش تیزر حمایت کرده اند .

وقتی تهیه کننده فیلم سه بیگانه در خصوص عدم پخش تیزر از مسئولین صدا وسیما گلایه می کند ، ا حساس می شود که پخش تیزر از رسانه ملی سلیقه بسیار دخیل است(امیدواریم که اینگونه نباشد) 
 
 
سلیقه ای را نگارنده  به این دلیل در این یادداشت اضافه کرده است که : فیلم سه بیگانه تنها به خاطر حضور شخصی که شباهت به رئیس دولت دارد ممنوع تیزر می شود اما فیلم های گشت ارشاد و آباجان که به مسائل اعتقادی و فرهنگی توهین می کنند دارای مجوز تیزر بی شمار از صدا و سیما می شوند.

ولی مهمتر از همه : مسئولین صدا وسیما نیز باید کمی حرفه ای تر در خصوص اینگونه فیلم ها و افراد عمل کنند ، زیرا که به نظر نگارنده تهیه کننده کمی تأمل کرده تا تیزرهای داخلی تمام و بعد از آن فیلمش رادر شبکه ماهواره ای عرضه کند .

صابرنیوز بسیار خوشحال می شود که تهیه کننده فیلم آباجان موضوعات فوق را تکذیب کند ولی باید آقای علیمردانی علت پخش تیزرها را برای افکار عمومی مشخص کنند .
 
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه