2018 May 23 - چهار شنبه 02 خرداد 1397

آقای لاریجانی ، سخنان رهبری در خصوص عجله و شتاب در برجام را شنیدید/ اکنون معنی اشک های علی اصغز زارعی پس از تصویت بیست دقیقه ای برجام در مجلس را بهتر درک می کنیم
کد خبر: ١٢٢٩١٠ تاریخ انتشار: ٠٩ آذر ١٣٩٥ - ١٠:٠٦
صفحه نخست » مطالب وسط
برجام در مجلس نهم بیست دقیقه ای تصویب شد
آقای لاریجانی ، سخنان رهبری در خصوص عجله و شتاب در برجام را شنیدید/ اکنون معنی اشک های علی اصغز زارعی پس از تصویت بیست دقیقه ای برجام در مجلس را بهتر درک می کنیم

آنچه مورد انتقاد جدیست عجله ی بی دلیل و رگ گردن گذاشتن و تندیهای عجیب آقای لاریجانی در کسوت رییس قوه مقننه است که در کمتر...

 
گروه سیاسی صابرنیوز: حسین امیدیان ؛ در خصوص برجام دغدغه مندان نظام بارها مواردی به دولت یاد آورد شدند تا در این مهم کشور دجار خسارت نشود اما هر بار با عبارتی مانند بی سواد  بی شناسنامه و... از سوی رئیس دولت تدبیر و  امید مواجه می شدند.
 
آنقدر مسئولین مربوطه  به نصایح و خط قرمزهای رهبری بی توجهی کردند که ایشان چندی پیش در دیدار با فرماندهان نیروی دریایی نکات مهمی در خصوص برجام فرمودند . نکته ی مهم فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اشکال مهم عجله در برجام بود ، هر چند تیم مذاکره کننده را در اولین صف شامل میشود ، اما افراد دیگری نیز در این عجله سهیم بوده اند .

حساب تیم دیپلماسی دولت از اول در مسئله برجام کاملا مشخص بود اما بی تدبیری یا بی تجربگی یا اعتماد به غرب از سوی شخصی رئیس مجلس غیر قبول بوده و بسیار امیدوار بودیم که برای رفع نگرانی ها کمی در تصویب تأمل می کردند.


 آنچه مورد انتقاد جدیست عجله ی بی دلیل و رگ گردن گذاشتن و تندیهای عجیب آقای لاریجانی در کسوت رییس قوه مقننه است که در کمتر از بیست دقیقه برجامی را که انتقادات فراوانی به آن بود ، بدون بررسی و لحاظ کردن نظر کمیسیون تخصصی آن به تصویب رساند ، در حالی که ادعای اصولگرایی پایبندی به ارزشها را بارها مطرح کرده است !!
 
 
 و  بعد از تصویب برجام در مجلس در آن زمان کوتاه بسیار از دلسوزان نظام به این مهم اعتراض کردند و حمید رسایی  بعد از تصویب جزئیات این طرح، پلاکاردی که روی آن نوشته شده بود «این قانون‌شکنی رسمی است، مجلس فرمایشی نیست» در دست داشت.همچنین رسایی با صدای بلند گفت: این صدای رهبری نیست، مجلس شده جای تصمیم‌گیری لاریجانی،‌ شمخانی ، سپس مهدی کوچک‌زاده  نیز در حالی که به شدت ناراحت بود،‌ با صدای بلند گفت: این تصمیم آنهاست و مجلس به گردن گرفته است، همچنین پس از تصویب جزئیات طرح اجرای برجام علی اصغر زارعی درحالی که شروع به اشک ریختن کرد نسبت به روند تصویب جزئیات طرح برجام انتقاد کرد و حتی در طول رای‌گیری و تصویب جزئیات طرح مذکور اجازه هیچ‌گونه طرح پیشنهادی از سوی هیئت رئیسه داده نشد.

اما واقعاً اکنون معنی اشک های علی اصغز زارعی را درک می کنیم زیرا که مشخص شد که رهبری نیز از این عجله و شتاب راضی نبودند و از آن بدتر بد عهدی طرف غربی بوده و از بین رفتن دستاوردهایی که امثال شهید شهریاری برای کشور بدست آورده بودند ولی با محرز شدن غلط بودن عجله و تمدید تحریمها توسط کنگره و آمریکا بنظر میرسد ، آقای لاریجانی برای اثبات انقلابی بودن و پایبندی خود به ارزشهای اصیل اسلام و انقلاب لازم است ضمن عذرخواهی اشتباه خود را با مقابله ی صحیح با این اتفاق نشان دهد .
 
انقلابیون میدانند که رفتار غربیها مانند سگهایی است که تا فرار کنی دنبال میکنند و پارسشان بلند است و تنها درمان کار ایستادن و سنگ برداشتن است که اصولا رمی جمرات را به تمثیل همین عادت شیاطین به ما آموخته اند و آقای لاریجانی که اکنون هم در کسوت ریاست مجلس هستند بابید برای این مهم و جلوگیری از زیاده خواهی هی دیگر غربی ها فکر و سیاست انقلابی گری را در پیش بگیرند تا انشاء الله شاهد ثمرات مثبت در جامعه باشیم
 
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه