2018 October 17 - چهار شنبه 25 مهر 1397

آقای نکونام دیگر بازیکن نیستی ، تو مربی تیمی ملی ایران هستی+فیلم و تصاویر
کد خبر: ١١١٩٢٣ تاریخ انتشار: ١٤ شهریور ١٣٩٥ - ١٢:٤٤
ورزشی » مطلب ویژه
موردی که نکونام هنوز با آن کنار نیامده است
آقای نکونام دیگر بازیکن نیستی ، تو مربی تیمی ملی ایران هستی+فیلم و تصاویر

بعد گل از رضا قوچانژاد اتفاقات بازی همان شد که قطری ها از دقیقه اول به دنبال ...

گروه ورزشی صابرنیوز: بازی ایران و قطر با تمام حواشی به پایان رسید و دیگر تمرکز کادر فنی مطمئناً به بازی با چین است که با انجام یک بازی منطقی با سه امتیاز  به کشور برگردند. پنجشنبه در بازی با قطر ، کارشناسان قبل از بازی به این موضوع واقف بودند که که قطری ها برای اثبات ادعای های سیاسی پیشین خود بر جوسازی و ایجاد حاشیه به ایران می آیند و تمایل دارند که لغزشی از سوی تماشاگران و یا بازیکنان کشور ما مشادهده کنند تا با گزارش به کنفدراسیون آسیا ، موضوع عدم میزبانی ایرا ن در رده باشگاهی و ملی را دوباره کلید بزنند.

بازی ایران و قظر چندان دلچسب برای تماشاگران کشورمان نبود اما نکته ای مهم حضور جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی بر روی نیمکت تیم ملی اما این بار نه به عنوان بازیکن بلکه تحت عنوان مربی تیم ملی ایران ، (که فدراسیون به حق کار بسیار خوبی در زمینه پرورش مربی جوان در کنار کی روش انجام داده)  البته خود نکونام هم به وساطه حضور در لالیگا دارای تجارب بسیار خوبی است حتما نکونام هم به این موضوع را قبول دارد که این فرصت که به عنوان مربی تیم ملی بدون داشتن سابقه مربی گری به او د اده شده فرصت طلایی و بسیار ارزشمند است.

بعد گل از رضا قوچانژاد اتفاقات بازی همان شد که قطری ها از دقیقه اول به دنبال  آن بودند و همانا دعوا و جنجال در داخل زمین بود یعنی قطری ها اگر بازی را هم می بردند ، آنقدر خوشحال نمی شدند که با ایجاد حاشیه  بین عوامل دو تیم سرمست شدند .

متأسفانه کسی که بهانه دست عوامل قطری ها داد مربی جوان ایران ، جواد نکونام بود که  به نوعی آغازگر آن جنجال بود. جواد نکونام کسی است که با لباس مقدس تیم ملی  بیشترین بازی ملی را انجام داده و گل های حساسی نیز برای کشورمان به ثمر رسانده لذا فردی کم تجربه  ای نیست اما شماره 6 سابق تیم ملی هنوزخودش با خودش کنار نیامده و برای ذهنش ملکه نکرده که دیگر بازیکن نیست و سمت او در تیم ملی مربی است و باید بازیکنان از رفتار او الگو بپذیرند و متانت او می تواند به تیم آرامش دهد.

درست است که شادی و خوشحالی بعد از گل نکونام نشان دهنده غیرت بالا و مثل زدنی وی بود  که در زمان بازیگری اش  نیز همیشه در زمین باتمام وجود به نمایش می گذاشت اما در قامت مربی گری کمی خویشتنداری می تواند افق روش تری را برای بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی مهیا کند .
 
 
Get the Flash Player to see this player.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه